Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Metrohouse Łomianki

Warszawska 156 Łomianki

Mapa

730 604...

730 604 704

biuro nieczynne

metrohouse.pl/Łomianki

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Nasze biuro oferuje kompleksowy zakres usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe. Jeżeli chcesz kupić, sprzedać nieruchomość, masz do wynajęcia mieszkanie, dom lub obiekt komercyjny lub poszukujesz nieruchomości do wynajmu, chętnie pomożemy Ci zrealizować transakcję. Za naszym pośrednictwem znajdziesz też najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku pomożemy Ci wybrać finansowanie zakupu idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Działamy w sieci biur Metrohouse, ale jesteśmy specjalistami od lokalnego rynku nieruchomości. Naszymi atutami jest znajomość regionalnych uwarunkowań rynku nieruchomości, dbałość o wysokie standardy obsługi klienta i skuteczność w działaniu dzięki współpracy z kilkuset innymi doradcami Metrohouse.

Filtruj

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ta oferta to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Zapraszam na...

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny obiekt magazynowousługowoprodukcyjny o łącznej powierzchni 800 m , położony w bliskiej odległości od Warszawy,...

Szczegóły ogłoszenia

9 828 000 zł46 800 m² 210 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4,68 ha przy trasie S17 idealna pod magazyn lub logistykę Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4,68 ha,...

Szczegóły ogłoszenia

3 630 000 zł4 260 m² 852,11 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale komercyjnym, położona w strategicznym punkcie Sulejówka bezpośrednio...

Szczegóły ogłoszenia

2 815 000 zł5 118 m² 550,02 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana o powierzchni 5118 m z dużym potencjałem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł344 m² 3 459,30 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 344 m Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 344 m (wymiary 26 m x 13 m)...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 16/22. Mieszkanie znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł800 m² 18,75 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala biurowo magazynowo produkcyjna o łącznej powierzchni 850 m2. W Strubiny gmina Zakroczym. Budynek można zaaranżować pod swoje...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Dziekanowie Bajkowym idealna dla rodziny, osób pracujących z domu lub pod działalność gospodarczą....

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 267 m² 216,14 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 0,2267 ha Jesionka, spokojna okolica blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,2267 ha położona...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 184 m² 628,14 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb 42 mieszkania pum ok. 3 122 m Ostrowiec Św. Cena: 2 000 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna...

Szczegóły ogłoszenia

3 260 000 zł8 150 m² 400 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osób szukających dużej nieruchomości pod rezydencję w zielonej, prestiżowej lokalizacji. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł380 m² 78,95 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Idealny na Kwatery Pracownicze! Przedmiotem ogłoszenia jest dwupiętrowy budynek biurowy o powierzchni 380 m2 znajdujący się na działce...

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce na Twój kolejny projekt deweloperski lub działalność produkcyjno usługową. Poniżej najważniejsze atuty:...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł21 500 m² 279,07 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 21 500 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł999 m² 270,27 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 999 m Czosnów, augustówek Tylko 276 zł/m ! Bez podatku pcc! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 535 m² 149,90 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z atrakcyjnością tej budowlanej działki. Nie przegap okazji,...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

Mariusz Wyglądała

Mariusz Wyglądała

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy bliźniak 240 m - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m , trzy kondygnacje, plus część...